Ashtanga pro pokročilé

kurz 12 lekcí

Max. 10 účastníků + 2 místa pro individuální vstup (minimum pro otevření kurzu: 5)


Kurz pro pokročilé? Hlavně pro nadšené, Aštángou "nakažené".

Aštánga jóga je dlouhá cesta, po které můžete kráčet sami, ale ve společnosti stejně nadšených dojdete dál.

Komu je kurz určený?

Stručně řečeno každému, kdo zná základní sestavu Aštánga-vinjásy jógy alespoň po navasanu a chce svou praxi dále rozvíjet pod vedením lektora. Takže na tom, jak moc "pokročile" asány provádíte, vůbec nezáleží.

Obšírněji řečeno... Je pro každého, kdo už nějakou dobu Aštánga-vinjásu praktikuje, ale má pocit, že se nikam neposouvá. Pro věčné začátečníky. A také pro ty z vás, kteří se s touto dynamickou jógou před časem seznámili a nyní chtějí své znalosti prohloubit a dále rozvíjet spolu s ostatními a pod vedením lektora. Kurz bude zaměřený zejména prakticky, tj. na třetí pilíř Pataňdžaliho Aštánga jógy - Ásany. Protože právě z tohoto pilíře vyrůstají jako ze semínka všechny ostatní... dech, koncentrace, meditace, vlastní sebepojetí, vztah ke světu i hledání vlastního skutečného já.

Program kurzu budeme vytvářet společně podle potřeb skupinky. Ale těšit se můžete na:

Proč se přihlásit?

Aštánga-vinjása jógu je dynamická forma moderní jógy, která rozvíjí jak flexibilitu, tak sílu. Naučit se jí vyžaduje disciplínu. Ale jakmile si osvojíte její pravidla, nikdo vám nebrání je porušovat a uzpůsobovat si tradiční aštangovou sestavu (sestavy) svým osobním potřebám. Naučit se pravidla ale stojí určité úsilí a věřte mi, ve skupině to jde lépe. A navíc...

V každé ásaně je vždy další tajemství, které čeká na odhalení.

Pravidelnou praxí se začnou dít věci, otvírají se nové možnosti. Prohlubují se nejen naše fyzické schopnosti, ale také procítění ásan a vinjás skrze vědomé dýchání, bandhy a dršti. Vždy se objeví nový směr, kterým můžeme svou ásanovou praxi rozvíjet. Pojďme je v novém roce společně objevovat.

Těším se na vás!

Petra K.

Cena:

12 lekcí (kurzovné) - 2 700 Kč

1 lekce (jednotlivé vstupné) - 250 Kč

V ceně kurzovného je jedno vstupné týdně na ranní mysore se mnou (po, st, pá - rezervace přímo u mě) a 30% sleva na páteční večerní mysore.

Pokud se podaří otevřít také dopolední verzi kurzu (v pondělí od 9:30 do 11:00), můžete si lekce nakombinovat v obou časech. Ideální pro ty z vás, kteří mají nepravidelnou pracovní dobu, pracují na směny nebo zkrátka potřebují větší časovou flexibilitu.

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte mě kontaktovat!

IG: yoga_by_krottka

E-mail: petra.kastnerova@gmail.com

Tel.: 720 306 622