Ashtanga s Láďou Pokorným

SOBOTA 21. 1. 2023 

Láďa Pokorný nebude v Shale hostem poprvé. Vy, co už jste na nějakém workshopu s ním byli, víte, že má co předávat. Dokáže pro ashtangu nadchnout každého. Jeho asistence a modifikace pozic jsou naprosto super a nepochybně posunou Vaši ásánovou praxi o kus dál. A navíc umí vtipně a srozumitelně podat jógovou filozofii...

Začneme ráno v 9:00 mysore lekcí. Mysore styl je tradiční forma praxe ashtangy a ti, co tento způsob praxe vyzkoušeli, už ví, jak skvělé to je. Pokud jste na mysore lekci dosud nebyli, nebojte se a přijďte to zkusit. 

Po ranní praxi dáme kratičkou pauzu a budeme pokračovat workshopem. Tentokrát se trochu více pověnujeme vinjásám (proskokům mezi pozicemi). Proč se vůbec dělají a proč jich je tam tolik? A jak na to, když mám příliš krátké ruce / příliš těžký zadek / bolí mě záda? Prostor bude určitě i na dotazy - pokud máte potíže s nějakou pozicí nebo něčemu nerozumíte. 

Odpolední teoretickou část workshopu necháme na Láďovi. Jeho "filozofické okénko" je vždycky je zajímavé a přínosné. A třeba přiveze i kytaru a budou mantry...

TERMÍN: sobota 21. 1. 2023   9:00-17:00 (Začátek přesný, konec přibližný. Počítejte s ca. hodinovou pauzou na oběd). 

CENA: 1300,- Kč

Platba: Při přihlášení. Zasílejte na účet 670100-2208500521/6210 (můžete použít QR kód).

Platit lze i kredity, které máte na Vašem účtu v RS. Cena je 1400 kreditů, musíš jich mít dostatek (tzn. není možná částečná platba) a musí být platné v době konání workshopu!

Storno podmínky: Přihlášení je závazné a platba je nevratná. Můžete ale za sebe poslat náhradníka. Pokud bude workshop zrušen z naší strany (při nedostatečné obsazenosti nebo z důvodu nemoci, platba Vám bude vrácena). 


QR kód k rychlé platbě: