Hormonální jóga pro ženy 

aktuální termíny seminářů a kurzů 

Termíny kurzů a seminářů jsou pravidelně aktualizovány. Pokud Vám termíny nevyhovují, můžeme se dohodnout na individuální výuce či soukromém kurzu. Kontakt: info@shalaplzen.cz


Tradiční výuka hormonální jógy během jednodenního sobotního semináře. 

Sejdeme se v 9:00 hodin, vysvětlíme si jak hormonální jóga funguje a naučíme se všechny základní techniky a celou sestavu. V odpoledním bloku si sestavu znovu zopakujeme. 

Na kurzu dostanete materiály, podle nichž budete schopné samostatně cvičit doma. V pravidelném cvičení můžete po absolvování kurzu také pokračovat na pravidelných lekcích, které budou v Shale pravidelně probíhat od září 2022.

TERMÍN: sobota 10.9.2022 9:00 - ca. 16:00 (s pauzou na oběd).

Cena: 1800,- Kč (v ceně jsou materiály ke cvičení a jedna opakovací lekce). Cena pro předchozí absolventky: 900,- Kč (bez materiálů a opakovací lekce.

Při přihlášení uvádějte, na jaký termín se přihlašujete. Údaje pro platbu Vám budou zaslány po přihlášení. 


Lektorka: Andrea Brabcová - certifikovaná lektorka pro metodu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Více info o lektorce zde. Máte-li jakékoli dotazy ke kurzu či metodě, kontaktujte mě prosím přímo mailem: andrea.brabcova@gmail.com nebo na telefonním čísle 730 805 420.

SOUKROMÁ VÝUKA: Pokud Vám nevyhovují vypsané termíny, je možné dohodnout se na soukromých lekcích. Cena za soukromou lekci je 500,- Kč / hodinu. Počítejte s ca. 6 hodinami, tzn. celkovou cenou 3000,- Kč. Výuku lze rovněž rozdělit do několika částí. Kontaktujte mě mailem či na výše uvedeném telefonním čísle.