Hormonální jóga pro ženy 

jednodenní a měsíční kurzy 

Termíny v roce 2022

Jednodenní semináře:

sobota 12. 3. 2022, 9:00-17:00

sobota 9. 4. 2022, 9.00-17:00

5týdenní kurz:

úterý 8. 3. - 5. 4. 2022, 16:45-18:15

Hormonální jógová terapie pro ženy je alternativní pomoc pro ženy trpícími projevy hormonální nerovnováhy (PMS, nepravidelná a bolestivá menstruace, cysty, akné) a nepříjemnými symptomy, které provázejí menopauzu (návaly horka, migrény, bušení srdce...). Dobrých výsledků dosahuje rovněž při nesprávné funkci štítné žlázy a při problémech s otěhotněním.

Během intenzivního jednodenního semináře / měsíčního kurzu se naučíte jednoduchou sestavu cviků a dechových technik, které podpoří optimalizaci hladiny hormonů. 

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o tom, jak hormonální jóga funguje, o energii a jejím toku v našem těle, čakrách (energetických centrech) a naučíte se celou sestavu pro domácí cvičení. Povíme si o faktorech, které ovlivňují naši energetickou hladinu a naučíme se některé techniky, které Vám pomohou zvládat stres. Zmíníme se i o dalších metodách, jak je možno naše tělo a mysl dostat do harmonie. 

Domů si odnesete materiály, podle kterých budete moci sestavu praktikovat samy doma.

Cena jednodenního semináře i měsíčního kurzu včetně materiálů k domácímu cvičení: 1800,- Kč. 

Pro rezervaci místa zašlete při přihlášení zálohu ve výši 1000,- Kč na účet 670100-2208500521/6210. Doplatek převodem před konáním akce nebo v hotovosti na místě.

Storno podmínky: Přihlášení je závazné a zaplacená záloha je nevratná. Můžete za sebe poslat náhradnici nebo převést zaplacenou částku na jiný termín. Bude-li lekce zrušena ze strany lektorky (nebo z důvodu Covid opatření), zaplacená záloha Vám bude vrácena zpět nebo Vám bude nabídnut náhradní termín. 

Místo konání akce: Yoga Shala Plzeň, Zborovská 52/38, Plzeň

Lektorka: Andrea Brabcová - certifikovaná lektorka pro metodu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Více info o lektorce zde. Máte-li jakékoli dotazy ke kurzu či metodě, kontaktujte mě prosím přímo mailem: andrea.brabcova@gmail.com nebo na telefonním čísle 730 805 420.

SOUKROMÁ VÝUKA: Pokud Vám nevyhovují vypsané termíny, je možné dohodnout se na soukromých lekcích. Cena za soukromou lekci je 500,- Kč / hodinu. Počítejte s ca. 6 hodinami, tzn. celkovou cenou 3000,- Kč. Výuku lze rovněž rozdělit do několika částí. Kontaktujte mě mailem či na výše uvedeném telefonním čísle.