Jak se přihlásit na lekce

Pravidla pro používání rezervačního systému 

Na většinu otevřených lekcí se můžete přihlašovat přes rezervační systém Chytrá rezervace - ZDE.

 1. Vytvořte si účet. Po první registraci Vám bude připsán kredit 150,- Kč, který můžete použít na rezervaci první lekce. Tuto lekci zaplatíte lektorovi v hotovosti přímo na místě. 
 2. Přihlašovací jméno do rezervačního systému je Váš e-mail, heslo Vám při prvním přihlášení systém vygeneruje. Prvotní heslo si můžete v systému kdykoli změnit. Ve svém účtu prosím zadejte i svoje telefonní číslo (slouží k rychlému kontaktu např. v případě zrušení lekce). 
 3. Na Váš účet můžete vložit jakoukoli částku, ze které se Vám budou odečítat kredity za přihlášené lekce. 
 4. Cena lekcí se řídí podle aktuálního Ceníku. (V zásadě platí 1 kredit = 1 Kč, při platbě nad 2500 Kč je 1 kredit = 0,80 Kč).
 5. Platnost kreditů vložených na účet je: 3 měsíce (při platbě do 1500,-) nebo 6 měsíců při platbě  1500,- a více. 
 6. Prodlužování permanentek není možné. Pokud si však před uplynutím doby platnosti permanentky zakoupíte permanentku novou, budou Vám nevyčerpané kredity převedeny do následujícího období. Kredity budou převedeny pouze pokud na svůj účet vložíte alespoň částku za nejnižší možnou permanentku dle ceníku. Pokud vložíte částku nižší než je hodnota nejnižší permanentky, budou Vám sice připsány kredity, ale permanentka prodloužena NEBUDE!
 7. Pokud víte, že budete chodit pouze na jednu konkrétní lekci a nechcete se tudíž zabývat rezervačním systémem, je možné domluvit se s lektorem na předrezervování místa v konkrétní lekci. Pak již si lekce rezervovat nemusíte a místo máte automaticky zajištěné. Storno lekcí však musíte provádět sami.
 8. Permanentky jsou přenosné - tzn. na Vaši permanentku můžete přihlásit i někoho jiného.
 9. Storno lekcí ze strany klienta: Stornovat lekci v rezervačním systému můžete nejpozději 8 hodin před konáním lekce. Později Vám systém storno neumožní a Vaše kredity Vám budou odečteny, jako byste se lekce zúčastnili. 
 10. Storno lekce ze strany lektora/studia: bude-li lekce zrušena ze strany lektora/studia, budou Vám kredity za rezervaci připsány zpět na Váš účet. O zrušení lekce budete informováni mailem / sms / přes whatsapp.
 11. Na lekce se prosím přihlašujte včas, nenechávejte to na poslední chvíli. Lekce mají minimální obsazenost (konkrétní informace přímo u lekce v rezervačním systému) a nebude-li lekce dostatečně obsazená, bude lektorem nejpozději 4 hodiny před jejím konáním zrušená. O zrušení lekce budete informováni mailem / sms / přes whatsapp.
 12. Vytvořením účtu v rezervačním systému souhlasíte s uchováním osobních údajů pro zasílání informací a novinek o akcích a novinkách ve studiu. 
 13. Pokud máte jakékoli potíže se svým účtem, kontaktujte nás zde.


< zpět na Rozvrh