O Shale

Shala je sanskrtské slovo označující "dům" či "domov". V jógovém kontextu označuje místo pro výuku a praxi jógy, příjemné a domácké prostředí pro setkávání a společné sdílení podobně smýšlejících lidí. Do jógové shaly by tedy mělo být vstupováno pokojně a s úctou a při praxi v shale by měl být zachován pocit pokory.

Během pandemického ticha v Plzni jedno takové místo vzniklo. Vytvořené s láskou pro všechny, kteří chtějí jógu praktikovat na místě pro jógu určeném. Pro oddané praktikanty jógy i pro ty, co by s jógou rádi začali. Místo s příjemnou energií, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

Shala je kompletně vybavená základními pomůckami (podložky, deky, bločky, bolstery). Nic si tedy nosit nemusíte, pokud nechcete cvičit na vlastní podložce, z hygienických důvodů však doporučujeme pořídit si alespoň cestovní podložku nebo ručník, který si položíte přes erární podložku (pravidelní praktikanti na ranních lekcích si mohou svou podložku nechat na určeném místě v Shale). Po praxi máte možnost se osprchovat, uvařit si kávu nebo čaj v kuchyňce. Knihy v knihovně jsou pro pravidelné návštěvníky Shaly k zapůjčení.

V sále je vyhřívaná podlaha a velké francouzské okno. V zimě Vám tak při relaxaci bude příjemné teplo a v létě při otevřevřeném okně máte pocit, jako byste cvičili venku.

Jak to u nás vypadá

Původně stodola rodinného domku prošla kompletní rekonstrukcí a vznikl tak prostor s jedinečnou atmosférou...

Kde nás najdete

Shalu najdete v Plzni-Doudlevcích, Zborovská 52/38

Pokud jedete autem - parkovat můžete v okolních ulicích (Průmyslová, Útušická, Nebílovská) nebo na parkovišti u Škoda sport parku pod Homolkou. Pokud jedete MHD, hned vedle studia je zastávka autobusu č. 30 - Mlýnské nábřeží. Dostanete se k nám ale i trolejbusem 10, 13 a 14 (zastávka Doudlevce ETZ nebo Průmyslová) a autobusy 22 a 29 (Škoda sport park).


Pronájem

Máte-li zájem o pronájem Shaly pro pravidelné či jednorázové akce, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 730 805 420 nebo mailem na info@shalaplzen.cz.