Říjnové novinky ze Shaly

09.10.2022

Ahoj všem milovníkům jógy a příznivcům plzeňské Yoga Shaly!

Zdravím Vás, přeji krásnou podzimní neděli a zasílám novinky ze Shaly. Do Vánoc máme v plánu spoustu věcí:

1) Během října začnou v Shale dva nové kurzy:

  • Další kurz Ashtangy pro začátečníky s Petrou Kastnerovou. Pokud jste se nestihli přidat do pondělního začátečnického kurzu s Lenkou V., máte teď znovu možnost. 9týdenní kurz začne v úterý 18.10. v 18:30. Poslední lekce proběhne 13.12.
  • Kurz ranní jemné vinjásy s Lenkou Vaňačovou. Bude probíhat vždy ve čtvrtek od 8:30., 8 lekcí. Začínáme 20.10., poslední lekce proběhne 15.12.

2) Od listopadu pak budou nově v rozvrhu i dvě ranní otevřené lekce Hatha jógy s Martou Hajdu, a to v těchto termínech:

  • Úterý od 7:30
  • Pátek od 8:30

3) Petra Kastnerová pro Vás připravuje 2 speciálníworkshopy na balanční pozice na rukou. Pokud Vás lákají pokročilejší balanční pozice jako vrána (Kakasana), jestřáb (Bakasana), boční vrána (Parsva Kakasana) nebo vážka (Tittibasana), Petra Vám vysvětlí, jak na ně.

4) V listopadu bude hostem Shaly fyzioterapeutka Vendula Johanes se seminářem o Metodě Mojžíšové. Vendula se této metodě věnuje již velmi dlouho a má s ní velmi dobré výsledky. 

5) Ashtanga mysore - úterní večerní mysore (na který Vás dlouhodobě chodí celkem málo), bude od 18.10. nahrazen kurzem pro začátečníky. Večerní mysore se pak přesune na pátek od 18:30. To platí samozřejmě v případě, že se kurz pro začátečníky naplní a otevře. První páteční mysore by tak byl 21.10.

6) Pro zájemce o ashtangu a ashtangové mysore lekce jsem vytvořila Whatsapp skupinu. Zde se k ní můžete přidat: https://chat.whatsapp.com/GpRlj09ZJOJAcOQnkwJJRW. Skupina má sloužit má k rychlým informacím o vypsaných, případně zrušených mysore lekcích a ashtangových akcích.

Všechny akce najdete vždy v záložce AKCE na webu Shaly.

Přeju Vám krásný podzim, opatrujte se, buďte zdraví a těšíme se na Vás v Shale!