Miluj svoje tělo

Mel Golianová a Šamanistická komunita

Přijďte se znovu zamilovat do svého těla a posunout tak své možnosti...

Neděle 31. 3. 2024   11:00-15:00

Miluj své tělo je osobní zvědomění moudrosti našeho fyzického těla a jeho duchovních aspektů. Lektor Vás jemně provede Vaším osobním zážitkem, lepšímu porozumění a propojení s inteligencí svého těla. 

Mnoho z nás slýchá "měj rád své tělo, pečuj o něj", ale jak to správně udělat?Na světě je mnoho návodů, ale každé tělo je originální a v našem podnebném pásu se navíc musí vypořádat se čtyřmi ročními obdobími.

Během setkání nás čeká:

  • Cvičení teománie, které pomůže zjistit, co naše tělo potřebuje právě teď a má pozitivní dopady na fungování celé bytosti
  • Strava jako lék pro tělo i duši
  • Co miluje naše tělo
  • Individuální sestavení správné péče na jaro 2024 

Lektor nebude přednášet, jako jsme zvyklí v západních kruzích. Bude tam pro Váš vlastní prožitek, navození atmosféry a jako průvodce po Vaší vlastní cestě k lásce těla. Jeho znalosti můžete čerpat formou dotazů během semináře.

Lektor nebude přednášet, jako jsme zvyklí v západních kruzích. Bude tam pro Váš vlastní prožitek, navození atmosféry a jako průvodce po Vaší vlastní cestě k lásce těla. Jeho znalosti můžete čerpat formou dotazů během semináře.

Na akci se nebude podávat žádné jídlo, ani čaj. K dispozici bude pouze vlažná voda s neutrálním kořením, proto si připravte oběd, ideálně misku s vařenou rýží/čočkou/mungo fazolemi a přídavkem masa nebo sýra. :)

S sebou: Vše co zajistí Vaši pohodu.

Vstup: 180,- za provoz + dar lektorovi, dle hodnoty a přínosu, jaký Vám na semináři předal. :)

Svou účast prosím potvrďte předem na email: ucenimalehokolibrika@gmail.com nebo na messenger facebookové Šamanistické komunity.

Počet míst omezen na 20.


Lektor: Mel Golianová 

Citlivý průvodce sebepéčí a zdraví těla i ducha. Odborník v oblasti lečivých bylin a koření, s letitými zkušenostmi s nápravou nerovnováhy těla, ať už běžnými západními prostředky nebo za pomoci ajurvédy a moudrosti původních národů. 

Státní zkoušky z bylin a přípravy léčivých forem, Mezinárodní certifikát Yogy, Ayurvédská terapie, Terapie jídlem, nesčetné množství certifikátů o zdraví a léčení nemocí, to vše s přístupem k bytosti jako celku.

Je také výrobcem léčivých formulí koření a přírodní kosmetiky, která bude na místě s láskou nabídnuta. 

www.samanistickakomunita.cz