Ashtanga formou mysore a satsang

 s Láďou Pokorným

pátek 17.6.2022

SATSANG je společným setkáním praktikantů jógy za účelem meditace, zpěvu manter, sdílení zkušeností a společné energie, vkládané do jógové praxe. V tradičním kontextu je spojené s promluvou učitele k žákům a výkladem jógové filozofie. Také je to příležitost, jak se učitele zeptat na věci, které potřebujeme vysvětlit. 

MYSORE STYL je samostatná jógová praxe využívající energii skupiny a přítomnost učitele a jeho individuálního přístupu k jednotlivým praktikujícím.

V pátek 17.6. od 17.30 budete mít možnost v Shale praktikovat mysore s Láďou Pokorným, který u nás během posledního roku vedl sérii ashtangových workshopů.Láďa má v Praze ashtangovou shalu a spoustu zkušeností s výukou mysore stylem. Jeho asistence v pozicích a doporučení ohledně případných modifikací Vás mohou ve Vaší praxi velmi posunout.

Program: od 17:30 ásánová praxe mysore stylem, poté ca. od 19:00 satsang (konec ca. ve 20.00-20.30 - dle Láďovo časových možností a Vašich dotazů).

Cena: 450,- Kč

Pokud máte permanentku, můžete k platbě využít kredity (celková částka stržených kreditů bude odpovídat 450,- Kč).

Prosím pokud máte o akci zájem, přihlaste se včas - s ohledem na Láďovo nabitý učitelský program nenechávejte přihlášení na poslední chvíli. Díky! 

PŘIHLÁŠENÍ: přes přihlašovací formulář, mailem na info@shalaplzen.cz nebo přes rezervační systém (mysore)

Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210