Předvánoční meditace

Přijďte si odpočinout, uvolnit se, načerpat pozitivní energii a dopřejte si večer v klidu, pohodě, radosti a  spokojenosti...

Meditace je stav klidu, vyrovnanosti, pasivity, oddanosti, obrácení pozornosti do sebe za účelem směřování k vnitřnímu klidu a vyrovnanosti, bytí v přítomnosti tady a teď a přijímání reality takové jaká je.

Je to stav, kdy se tělo i mysl uklidňují, tělesné napětí povoluje, celé tělo se noří do klidu a jeho nehybnost se přenáší do mysli. Prožíváme při ní pocity naprostého uvolnění a odevzdání. Myšlenky se zklidňují a tělo na ně přestává pomalu reagovat, zklidňuje se tím i nervový systém a mění se mozková frekvence, klesá krevní tlak, tepová frekvence a dech se prohlubuje. Meditace má blahodárné účinky na ozdravení celého organismu. A to jak tělesné a psychoterapeutické, tak také spirituální a transcendentální. Umožňuje nám sebepoznání, kdy pomocí otevřeného a prohloubeného vědomí rozpoznáváme a zkoumáme zákoutí své mysli a Duše. Zavede nás do podvědomí, kde poodhalí skryté a rozpustí je a my jsme schopni přijmout věci tak, jak jsou.

Pojďte strávit jeden nedělní večer velmi jemným jógovým protažením a následným ponořením do meditace. Lekci povede Iveta Řeřichová .

neděle 26. 11. 2023  18:00-19:30

Cena: 400,- Kč

Lektorka: Iveta Řeřichová, www.jogaprotebe.cz
Přihlášky: tel. 608032932 nebo e-mail. i.jogaprotebe@seznam.cz