Ranní mysore s Kristýnou Vackovou

duben 2023

V dubnu budeme mít v Shale posilu. Na ranních mysore bude hostovat Kristýna Vacková, původem plzeňačka, nyní učitelka jógy cestující po celém světě. 

Kristýna je zkušenou lektorkou jógy s více než pětiletou učitelskou praxí tradiční ashtanga, hatha a jin jógy. Od malička se věnovala baletu a modernímu tanci, který ji postupně přivedl ke studiu jógy - nejprve v Praze, kde v roce 2017 dokončila první 200 hodinový kurz Hatha jógy, a poté hned v indickém Mysore, kam se v rámci možností vrací každý rok. V loňském roce v něm strávila hned 7 měsíců, z nichž měla dva měsíce možnost praktikovat ashtangu přímo se Sharathem Joisem - vnukem Patthabi Joise, díky kterému je ashtanga jedním z nejrozšířenějších stylů jógy na světě. (V indickém městě Mysore Pattabhi Jois založil ashtangovou školu, kterou Sharath Jois vede dodnes.).

Mimo Indii Kristýna praktikuje v Shala Prague, kde také učí a asistuje Denise Sengerové - jediné Sharathem Joisem autorizované lektorce v Čechách. Poslední dva roky Kristýna cestuje po světě, vyučuje jógu a pomáhá místním jógovým studiím v jejich rozvoji, například v Nicaraguii, Ekvádoru, Laosu či Zanzibaru. V dubnu a květnu zavítá Kristýna do své rodné Plzně a my jsme rádi, že je ochotná předat nám svoje zkušenosti. Můžete se s ní potkat na ranních mysore lekcích a také dvou sobotních vedených lekcích a následujícím tradičním satsangu (jógovém setkání a povídání s učitelem po lekci). 

První ranní mysore bude Kristýna učit v pátek 7.4. (mysore je v ten den až od 9:00 - je státní svátek!)

Vedené lekce s následným Satsangem budou v sobotu 22. 4. a v sobotu 29. 4. od 9:00 hodin. 

Lekce můžete platit kredity (rezervace přes RS), na místě v hotovosti nebo převodem pomocí QR kódu (cena 220,- Kč).

Nenechte se ujít příležitost a přijďte si s Kristýnou v dubnu zapraktikovat!