Ashtangový retreat 29.9.-2.10.2022

Penzion Podveský mlýn, Tlumačov

Retreat znamená "útočiště" nebo také "ústraní", místo a čas, kdy se můžeme věnovat sami sobě, studiu, odpočinku... Je to prostor k rozvoji stávající jógové praxe, budování jógové komunity, ale i ideální příležitost, jak s jógou začít. Zvláště začátečníci potřebují spoustu informací a modifikací a na běžných lekcích nebývá na obojí dostatek času. 

V naději, že Covid už dá konečně pokoj, pokračujeme v tradici prodloužených ashtangových víkendů. Letos se vrátíme na místo, kde jsme s jógou byli už před pandemií - do venkovského penzionu Podveský mlýn v Tlumačově (6 km od Domažlic).

Penzion Podveský mlýn je rodinný penzion v klidném prostředí, v blízkosti Českého lesa, s vlastním rybníčkem, restaurací a wellness (krytý vyhřívaný bazén, finská sauna, solárium). V okolí je spousta možností k pěším i cyklo výletům.

TERMÍN: čtvrtek 29. 9. - neděle 2. 10. 2022

PROGRAM: Čeká nás intenzivní i jemná fyzická praxe, pránájáma (dechové techniky), krije (očistné techniky), něco z jógové filozofie, meditace a hluboká vedená relaxace. 

Program bude přizpůsoben jak pro začátečníky, tak pro ty, co již ashtangu praktikují. Ráno vždy začneme ásánovou praxí (pokročilejší praktikanti mysore, začátečníci o něco později na vedených lekcích). V dopoledním programu bude zařazena filozofie a odpoledne a večer jemné protažení a uvolnění a také pránájáma a meditace. Podrobný program bude upřesněn podle složení skupiny. 

Volný čas můžete využít k výletům do okolí, nebo zůstat v penzionu a relaxovat u rybníčku. Využít můžete i wellness penzionu (bazén zdarma, sauna za poplatek).

UBYTOVÁNÍ: ve dvou-vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. 

STRAVA: plná penze v penzionu. 

CENA: 4600,- Kč (4300,- při přihlášení a platbě celého pobytu do 30. 6. 2022). Záloha při přihlášení: 50%

Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210

Cena zahrnuje 3x ubytování, 3x plnou penzi, pronájem sálu a jógový program. Cena nezahrnuje dopravu (můžeme se dohodnout na sdílené dopravě).

Minimální počet účastníků je 8, maximální 16. Pokud chcete vzít na víkend nejógujícího partnera, napište ohledně ceny.

Přihlášky: zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: info@shalaplzen.cz

 

Storno podmínky: při zrušení pobytu 30 dní před jeho konáním se vrací celá zaplacená částka. Později činí storno poplatek 50% plné ceny (tedy výše zálohy). Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi. 

V případě, že bude akce zrušena z naší strany - ať již z důvodů Covid, nebo nedostatečné obsazenosti, bude Vám vrácena celá zaplacená částka. 

Více informací o místě pobytu: www.podveskymlyn.cz

Fotky penzionu a okolí