Jak se přihlásit na otevřené lekce

Pravidla pro používání rezervačního systému 

Na otevřené lekce se můžete přihlašovat přes rezervační systém Chytrá rezervace - ZDE.

  1. Vytvořte si účet v zákaznické zóně. Přihlašovací jméno do rezervačního systému je Váš e-mail, heslo Vám při prvním přihlášení systém vygeneruje. Prvotní heslo si můžete v systému kdykoli změnit. Ve svém účtu prosím zadejte i svoje telefonní číslo (slouží k rychlému kontaktu např. v případě zrušení lekce). 
  2. Na Váš účet můžete vložit jakoukoli částku, ze které se Vám budou odečítat kredity za přihlášené lekce. 
  3. Cena lekcí se řídí podle aktuálního Ceníku
  4. Platnost kreditů vložených na účet se liší podle typu permanentky.
  5. Prodlužování permanentek NENÍ možné. Pokud si však před uplynutím doby platnosti permanentky zakoupíte permanentku novou (dle ceníku), budou Vám nevyčerpané kredity převedeny do následujícího období. 
  6. Storno lekcí ze strany klienta: Stornovat lekci v rezervačním systému můžete nejpozději 8 hodin před konáním lekce. Později Vám systém storno neumožní a Vaše kredity Vám budou odečteny, jako byste se lekce zúčastnili. 
  7. Storno lekce ze strany lektora/studia: bude-li lekce zrušena ze strany lektora/studia, budou Vám kredity za rezervaci připsány zpět na Váš účet. O zrušení lekce budete informováni mailem / sms / přes whatsapp.
  8. Na lekce se prosím přihlašujte včas, nenechávejte to na poslední chvíli. Lekce mají minimální obsazenost (konkrétní informace přímo u lekce v rezervačním systému) a nebude-li lekce dostatečně obsazená, bude lektorem nejpozději 3 hodiny před jejím konáním zrušená. O zrušení lekce budete informováni mailem / sms / přes whatsapp.
  9. Vytvořením účtu v rezervačním systému souhlasíte s uchováním osobních údajů pro zasílání informací a novinek o akcích a novinkách ve studiu. 
  10. Pokud máte jakékoli potíže se svým účtem, kontaktujte nás zde.