Statek Salajna - listopad 2021

pá-ne 19.-21.11.2021

Na tomhle místě jsem jógový pobyt chtěla uspořádat už dlouho a letos se mi konečně podařilo zajistit termín :-)

Statek Salajna je kouzelné místo s více než 200 letou historií. Nachází se v Karlovarském kraji, necelých 90 km od Plzně, prakticky ve středu lázeňského trojúhelníku. Je velmi citlivě zrekonstruovaný, od roku 1958 se nachází na seznamu kulturních památek ČR a najdete jej taky na webu Amazing Places, kde se v roce 2018 stal vítězem v kategorii malé penziony.

S velkou radostí Vás zvu na předadventní jógový víkend na tomto kouzelném místě. K dispozici budeme mít celou Maštal - tzn. 5 útulně zařízených pokojů a velkou společenskou místnost s krbem, kde budeme trávit společný čas - společně jíst i praktikovat jógu.

Čeká Vás několik lekcí jógy - jemné i dynamické, pránájáma (dechové techniky), úvod do meditace i hluboká relaxace. Dost času bude i na jógovou filozofii a společné povídání. 

Víkend tentokrát nebude čistě ashtangový, jak jste u mě zvyklí. Spíše počítejte s více i méně dynamickou vinjásou a jemnou jin jógou. Cílem víkendu je užít si klid a atmosféru místa, praxi jógy a společné sdílení. Nezáleží na stupni Vaší pokročilosti. V tento předvánoční čas se budeme trochu více než jindy věnovat jemnějšímu protažení, uzemění a zklidnění. Moc se na to těším :-)

Andrea

Přibližný program:
Pátek odpoledne - jóga, pránájáma, relaxace
Sobota - ranní blok - očistné techniky, vedená lekce jógy, pránájáma

             - odpolední blok - workshop na zvolené téma, jógová filozofie, jóga, relaxace

Neděle - očistné techniky (krije), jóga, pránájáma, meditace.

Program je zatím jen orientační, časy a probíraná témata budou upřesněny později.

Cena víkendu: 3500,- Kč.

Cena zahrnuje ubytování ve dvoulůžkových/vícelůžkových pokojích, vegetariánská polopenze, kompletní jógový program. Cena nezahrnuje dopravu.

Počet míst je omezen na 12 -14 osob, neváhejte proto s přihlášením. Místo máte zajištěno až po zaplacení zálohy ve výši 2200,- Kč.  Doplatek pak převodem před konáním akce nebo v hotovosti na místě.

Bankovní spojení pro platbu: 670100-2208500521/6210

Přihlášení přes níže uvedený formulář, rezervační systém nebo e-mail: info@shalaplzen.cz

Storno podmínky: Při zrušení pobytu do 30.9. se vrací celá záloha. Poté je záloha nevratná. Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi. V případě zrušení pobytu z důvodu Covid opatření Vám bude vrácena celá zaplacená částka. 

Pár inspirujících fotografií z místa pobytu: 

Více o místě: www.salajna.cz