Úvod do ashtangy

kurz pro začátečníky s Lenkou Vaňačovou

 8 lekcí
pondělí 17:00-18:15


Ashtanga je ucelený koncept dynamické formy jógy, který pomocí propojení pohybu s dechem vede k očistě těla i mysli. Lidé na celém světě praktikují stejnou sestavu pozic, vždy upravenou možnostem a potřebám daného člověka. Přes tuto dynamiku je to cesta pro každého, kdo si chce ponechat či získat kontakt sám se sebou, se svojí vnitřní moudrostí.
Intenzivní kurz Vás vybaví základy pro vlastní praxi v YOGA SHALA PLZEŇ či domácím prostředí. Jedná se o alternativu tradičního mysore způsobu výuky, určenou především pro začátečníky (i ty opakované), případně pro ty, kteří si chtějí upevnit základy praxe. V kurzu se naučíte bezpečně praktikovat základní pozice první série, tak abyste získali postupně sílu a flexibilitu. Díky očistnému efektu praxe zlepšíte zdraví, získáte energii zvládnout s větším klidem vše, co Vám život přinese. Věnovat se budeme i dechovým technikám (pránájámě) a základům filosofie jógy. To vše v bezpečném a čistém prostředí Shaly Plzeň v malém počtu účastníků.

Bližší informace a přihlášky na emailu lenka.vanacova@seznam.cz

Cena: 1850 Kč/ 8 lekcí
Pondělí 17.00 - 18.15 hod
Začínáme 6.2.

Po celou dobu kurzu mají účastníci kurzu možnost docházet na ranní i večerní mysore praxe za zvýhodněnou cenu (sleva 50% na měsíční paušál).


Počet účastníků: min. 5, max. 10