Jógový víkend na “místě s duší”

31.3.-2.4.2023 volná místa
3.-5. 2. 2023 obsazeno

Farma Mračov

Přijměte pozvání na víkendový pobyt s jógou na kouzelném místě v Jižních Čechách, nedaleko Blatné, hodinku od Plzně. Farma Mračov je místo s duší. Místo, kde nic není a přitom tam najdete vše. Luxus uprostřed ničeho.
Pojeďte si užít samotu, klid, jógovou praxi a skvělé domácí jídlo na místo, které si zamilujete - tak jako já.

Tentokrát bude pobyt opravdu komorní - pro max. 8 osob. K dispozici budeme mít luxusní, 184 m2 velký apartmán s několika ložnicemi a koupelnami, plně vybavenou kuchyň a s sebou skvělou kuchařku. Jógu budeme praktikovat ve velké společenské místnosti přímo v apartmánu.

Volný čas můžeme využít k procházkám po okolí - je to vážně oáza klidu. Nebo vyrazit třeba do 30 minut vzdáleného Písku.  Využít můžeme i saunu a vířivku. A když bude zájem, můžeme se třeba společně naučit péct od naší kuchařky kváskový chleba…

Moc se těším.
  Andrea

 

TERMÍN: pátek - neděle 31. 3. - 2. 4. 2023

UBYTOVÁNÍ: koukněte sami…  www.farmamracov.cz

STRAVA: vydatná domácí polopenze - budeme mít s sebou kuchařku, za jejíž kvalitu ručím ;)

CENA: 4000,- Kč  (ubytování, strava, využití sauny, program). PŘIHLÁŠENÍ MOŽNÉ DO 8.3.2023!!! Záloha při přihlášení: 50%

Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210

Přihlášky: zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: info@shalaplzen.cz

 

Storno podmínky: při zrušení pobytu 30 dní před jeho konáním se vrací celá zaplacená částka. Později činí storno poplatek 50% plné ceny (tedy výše zálohy). Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi. 

V případě, že bude akce zrušena z naší strany - ať již z důvodů Covid, nebo nedostatečné obsazenosti, bude Vám vrácena celá zaplacená částka. 

Pár inspiračních fotek: