Jógový víkend na “místě s duší”


Farma Mračov (Blatná)

PODZIMNÍ TERMÍNY:

3. - 5. 11. 2023 obsazeno

1.-3. 12. 2023  3 volná místa

Přijměte pozvání na víkendový pobyt s jógou na kouzelném místě v Jižních Čechách, nedaleko Blatné, hodinku od Plzně. Farma Mračov je místo s duší. Místo, kde nic není a přitom tam najdete vše. Luxus uprostřed ničeho. Pojeďte si užít samotu, klid, jógovou praxi a skvělé domácí jídlo na místo, které si zamilujete - tak jako já.

Tentokrát bude pobyt opravdu komorní - pro max. 7-8 osob. K dispozici budeme mít luxusní, 184 m2 velký apartmán se dvěma dvoulůžkovými pokoji a podkrovím pro 3-4 osoby. V apartmánu jsou 3 krásné, prostorné koupelny, plně vybavená kuchyň a v přízemí velká světlá hala, ve které budeme cvičit, jíst a společně trávit čas. 

Přibližný program: 

V pátek odpoledne příjezd, ca. v 18:30 cvičení, pak večeře a volný večer.

Sobota ráno začínáme jógou - podle dohody účastníků ca. v 8:00, po cvičení pozdní a vydatná snídaně. Poté volno. Odpoledne opět lekce jógy, večeře a volná zábava.

Neděle ráno jóga, snídaně, odjezd (většinou kolem 12 hodiny).

Volný čas můžeme využít k procházkám po okolí - je to vážně oáza klidu. Nebo vyrazit třeba do Blatné, Strakonic nebo Písku.  Využít můžeme i finskou saunu, která se nachází přímo vedle apartmánu. V hale apartmánu je kulečník. A když bude zájem, můžeme vymyslet nějaký společný program - na jednom z minulých víkendů jsme třeba pekly kváskový chleba...

 MÍSTO POBYTU: koukněte sami…  www.farmamracov.cz

STRAVA: vydatná domácí polopenze - budeme mít s sebou kuchařku nebo kuchaře, za jejichž kvalitu ručím. Vůbec se nenechte zmást tím, že máme naplánovanou pouze snídani a večeři. Obojí je víc než vydatné a budete-li mít během dne hlad, vždycky je něco připravené.

CENA: se liší podle toho, jaký typ ubytování si zvolíte. (Prosím při přihlašování uveďte, jaké ubytování preferujete. Budu se snažit vyjít Vám vstříc). Cena zahrnuje ubytování, stravu, využití sauny a program. 

Typy ubytování: 

  • dvoulůžkový pokoj s koupelnou: 4500,- Kč / osobu (1 pokoj = 2 místa)
  • dvoulůžkový pokoj bez koupelny: 4250,- Kč / osobu (1 pokoj = 2 místa)
  • futon v podkroví apartmánu : 4000,- Kč / osobu (3-4 místa)

OBSAZENOST:

1. TERMÍN 3.-5.11.2023 - PLNĚ OBSAZENO

2. TERMÍN 1.-3.12.2023 - dvoulůžkový pokoj s koupelnou - OBSAZENO

                                         - dvoulůžkový pokoj bez koupelny - VOLNO

                                         - podkroví apartmánu - VOLNO

Záloha při přihlášení: 50%

Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210

Přihlášky: zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: info@shalaplzen.cz

 

Storno podmínky: při zrušení pobytu 30 dní před jeho konáním se vrací celá zaplacená částka. Později činí storno poplatek 50% plné ceny (tedy výše zálohy). Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi. 

V případě, že bude akce zrušena z naší strany - ať již z důvodů Covid, nebo nedostatečné obsazenosti, bude Vám vrácena celá zaplacená částka. 

Pár inspiračních fotek: