Začátečníci

S ashtangou můžete začít několika způsoby: 

Kurz pro začátečníky

Kurz většinou 10 lekcí, během nějž Vám budou vysvětleny principy ashtangy, naučíte naučíte základní pozice včetně jejich modifikací, pokud některou z pozic zatím nezvládáte nebo máte nějaké zdravotní omezení. Po absolvování kurzu byste měli být schopni účastnit se jak mysore tak vedených lekcí. 

Nejbližší termín kurzu: říjen-prosinec 2021 viz AKCE

Mysore program pro začátečníky

Pokud nemůžete absolvovat celý kurz, můžete využít program pro začátečníky. Obsahuje 2 soukromé lekce s lektorem a 3 mysore lekce. Na termínech se s lektorem domluvíte individuálně. Má to jedinou podmínku - musíte jej absolvovat celý během jednoho měsíce. Objednání programu přes kontaktní formulář nebo mailem na ashtangaplzen@gmail.com.

Pondělní vedené lekce pro začátečníky

Také možnost. Nicméně naskočíte do rozjetého vlaku - i když jede velmi pomalu. Cvičíme omezený počet ásán a v pomalejším tempu. Pravidelným opakováním si sestavu nakonec zapamatujete. 

Ashtangová miniškola s Láďou Pokorným

Od října 2021 do února 2022 bude probíhat série 5 sobotních workshopů se skvělým učitelem ashtangy Láďou Pokorným z Prahy. Láďa tyto kurzy pořádá pravidelně ve svojí pražské škole. Se zkráceným, ale stejně hodnotným programem přijede i k nám do Shaly. Viz AKCE

Joga retreat

neboli pobyt s jógou. Je to ideální příležitost, jak začít. Na běžných lekcích není tolik času, aby bylo možné probrat vše. Na retreatu máte možnost s učitelem probrat spoustu detailů. A navíc se seznámíte s komunitou...

Nejbližší termín: viz AKCE