Ashtangová sobota v Shale

10. 2. 2024

Potřebujete trochu vypnout a uniknout z každodenního chaosu? Užít si jógovou praxi, pobavit se, zrelaxovat? Strávit den ve společnosti stejně naladěných lidí a třeba získat motivaci, inspiraci, naučit se něco nového?

Není nutné kvůli tomu nikam odjíždět. Pojďte s námi strávit jednu intenzivní ashtangovou sobotu v Shale.

Historicky druhý jednodenní urban retreat v Shale - tzv. "příměšťák", jak jste ho vtipně a trefně nazvaly. První ashtangová sobota se konala na konci listopadu a byla to absolutně skvělá akce. Byly jsme obě s Petrou nadšené a plné dojmů. Pokud si chcete přečíst, jak probíhala - Petra o ní napsala článek na blog - přečíst si ho můžete ZDE. 

No a tak jsme hned začerstva vymyslely další termín. V lednu nás čeká ashtangový retreat v Mračově, jednodenní příměšťák tedy dáme v únoru. Program se bude odvíjet podobně - ásánová praxe, brunch a satsang, workshop na vybrané téma, wellness a společná večeře. 

O tématu satsagu a workshopu zatím jasno nemáme, ale v hlavě máme spoustu nápadů. A rády přijmeme Vaše návrhy. Je něco, co vás zajímá, trápí, na co byste se chtěli zaměřit? Pište do přihlášek!

PROGRAM 

  • 9:00    Víkend zahájíme ásánovou praxí a pranayamou. Čeká vás  vedená lekce první série ashtangy s Andreou.
  • 11:00   Brunch a satsang. Energii po praxi doplníme skvělým, vydatným jídlem přímo v Shale a pak se můžete těšit na Satsang - společné posezení a povídání na vybrané téma z jógové filozofie. 
  • Kolem 12:30 se půjdeme společně projít (bude-li počasí přát). Nezdá se to, ale v okolí Shaly je spousta hezkých míst na procházku. Po procházce bude čas na kávu a lehké občerstvení. 
  • Ca. od 14:30 budeme pokračovat v přiměřené ásánové praxi - tentokrát s Petrou. V plánu máme jemné protažení tajemného svalu jménem psoas, kterému se říká sval duše.   
  • 17:00   Abychom zrelaxovaly těla, máme od 17:00 na dvě hodiny  pronajatý soukromý wellness - saunu a vířivku. 
  • 19:00   Po wellnessu si společně zajdeme na večeři a pak se rozejdeme do svých domovů. 

CENA: 1.000,- Kč / 1.100 kreditů

Akci můžete rezervovat i kredity z Vašeho účtu v rezervačním systému. 
SLEVA PRO MAJITELE MYSORE PAUŠÁLU: -25% , tzn. cena za celý den 750,- Kč. 

Cena zahrnuje nájem Shaly, brunch a občerstvení, program. Cena nezahrnuje sobotní večeři a poplatek za wellness. 

PLATBA: 

Bankovní spojení pro platbu: 670100-2208500521/6210.  Využít můžete také QR kód pro rychlou platbu. 

DOTAZY PŘED PŘIHLÁŠENÍM?

Chcete se nás před přihlášením na něco zeptat? Napište nám na info@shalaplzen.cz nebo zavolejte: 730805420 (Andrea) nebo 720306622 (Petra).

Těšíme se na Vás!