Ceník

Kurz nebo permanentka? Co je pro mě výhodnější?

- Kurz -

Chcete chodit na konkrétní lekci/lektora pravidelně a nechcete se zabývat rezervačním systémem.

Většinu lekcí si lze předplatit jako kurz min. 10 lekcí za zvýhodněnou cenu. Cena konkrétního kurzu je vždy uvedena na stránce kurzu. Při předplacení kurzu máte zajištěno místo a není třeba se již na lekce přihlašovat. Náhrady zmeškaných lekcí si dohodnete s lektorem.

- Permanentka -

Nemůžete se z časových důvodů zavázat kurzem nebo chcete chodit na více lekcí z rozvrhu.   

Otevřené lekce a neobsazená místa v kurzech si můžete rezervovat jednotlivě. Ceny jednotlivých lekcí se liší dle délky lekce. Cena je vždy uvedena u lekce v rezervačním systému. Počet kreditů v RS = cena v Kč. Předplaťte si permanentku a rezervujte si kteroukoli lekci v rozvrhu. 

Permanentky

Na svůj účet v rezervačním systému můžete zaslat jakoukoli částku, zaslané peníze Vám na Váš účet budou připsány ve formě kreditů. Můžete si pak rezervovat libovolné lekce v rozvrhu. Permanentky kromě paušálu na ranní mysore jsou přenosné, tzn. že na svůj účet můžete vytvoři více rezervací. 

Platnost nevyčerpaných kreditů můžete prodloužit tak, že na svůj účet zašlete částku min. 1000,- Kč. Při nižším dobití účtu nebudou expirované kredity převedeny do následujícího období!!!

Platba do 1000,- Kč

PLATNOST 3 MĚSÍCE

    1 Kč = 1 kredit

Platba 1000,- Kč / bonus 10%

PLATNOST 3 MĚSÍCE

1000 Kč = 1100  kreditů

Platba 2000,- Kč / bonus 10%

PLATNOST 6 MĚSÍCŮ

2000 Kč = 2200 kreditů

Paušál na ranní mysore

PLATNOST 30 DNÍ - NA VŠECHNY RANNÍ MYSORE (CA. 12/MĚSÍC)

1300 Kč

NEPŘENOSNÁ

Platba

Bankovní spojení: 670100-2208500521/6210

Do poznámky pro příjemce uveďte typ předplatného a svoje jméno.

Pro rychlou platbu můžete naskenovat QR kód - změňte text a částku. 


Dárkové poukazy

Lekce, kurzy, akce, jógové víkendy můžete darovat. Vyberte si layout a napište nám, koho a v jaké hodnotě chcete obdarovat. Poukaz může být vystaven na hodnotu nebo konkrétní akci/kurz - uveďte v objednávce. Poukazy zasíláme elektronicky v PDF a JPG formátu nebo Vám jej můžeme vytisknout a připravit k vyzvednutí v Shale.

Shala
Shala
Listy
Listy
Vánoční
Vánoční