Core jóga

hatha jóga pro pevné břicho s Martou Hajdu

Přidejte se na ranní kurzy jógy a začněte Váš den pohybem a časem pro sebe. Dobrý pocit si tak ponesete po celý den. Nebo se přidejte na poobědový termín a přijďte po práci protáhnout a posílit tělo i ducha.

Mé lekce hatha jógy vedu se zaměřením na Core – střed těla, který má vliv na naše držení těla. Pokud míváte bolesti zad, nelíbí se Vám postoj vašeho těla anebo jenom chcete posílit a zpevnit břicho, tak jste tu správně. Na lekcích se kromě fyzického cvičení věnujeme také dechu, tréninku pozornosti a relaxaci.

Cílem kurzu je zlepšení provedení ásán neboli jógových pozic, citelné zesílení těla a zlepšení flexibility. Budeme se učit umět respektovat limity našeho těla, ale zároveň přijímat výzvy a posouvat se dál.

Cena kurzu je 2.900,- za 19 lekcí s možností náhrad na jakýchkoliv dalších mých lekcích.
V případě zájmu o dva termíny/kurzy je cena druhého kurzu 1.900,-

V plzeňské Shale probíhají kurzy:

Pondělí 8:45

Úterý 14:30

Čtvrtek 7:15

Pátek  8:45

NOVINKA: Lekce jsou streamované online. Na lekci se můžete přihlásit přes rezervační systém. Pokud se stěhujete, cestujete nebo nemůžete přijít a chcete se zúčastnit i online, máte možnost. Tento způsob lze využít i pro náhrady zameškaných prezenčních lekcí. 

Těším se na Vás!

Marta

Více o mně...

Přihlášky rovnou u lektorky na: jogasmartou@gmail.com


Neobsazená místa v kurzu budou vypsána v rezervačním systému jako otevřené lekce. Cena jednotlivé lekce 200 Kč / kreditů (online 120 kreditů).