Fyzio jóga - Gabriela Beránková

Středa 15:30 - 16:45


Při studiu fyzioterapie jsem se seznámila s jógou a bylo mi jasné, že toto je moje cesta. Nadchlo mne posílení svalů při pozicích, dokonalé protažení a zároveň zklidnění roztěkané mysli. To propojení mi přijde úžasné. Po dvaceti letech praktikování jógy na sobě, předávání zkušeností klientům v práci a na hodinách, se stále učím... To poznávání sama sebe a účinků jógy na druhých mě neustále naplňuje a baví. 

Na svých lekcích učím plnému dechu a správnému držení těla. Přes průpravné cviky se dostáváme od jednoduchého ke složitějšímu. Každá nová pozice a každý další dech zlepšují hlubší vědomí pevnosti, stability, rovnováhy a lehkosti svého těla. 

Ráda předávám svým žákům umění sebepoznání, sebepřijetí, nenásilnému uvolnění kloubů a protažení všech svalů. Relaxace završí vnímání účinků cviků a dopřeje tělu tolik potřebný odpočinek a spočinutí v přítomnosti.  

Vycházím z učení Iyengarovi jógy, která klade důraz na preciznost provedení cviku s využitím pomůcek, aby každý zvládl pozici dle svých možností. V životě se vše stále proměňuje. I můj přístup k józe se lety zjemňuje. Dle rčení " méně je někdy více.." prokládám ásany meditacemi, mantrami a relaxací k prohloubení vnímání a harmonizaci těla. Cvičení zvládnou i začátečníci. 

 Cena jednotlivé lekce: 220,- Kč. Zvýhodněná cena při předplacení 10 lekcí. 

Více info a přihlášení: g.berankova@seznam.cz nebo telefon: 603 803 643