Seminář o metodě Ludmily Mojžíšové

6. 4. 2024

Metoda Ludmily Mojžíšové je úspěšná léčebná metoda, uznaná jako první volba v léčbě funkční ženské neplodnosti. V listopadu se v Yoga Shala Plzeň můžete zůčastnit jednodenního semináře a seznámit se s touto metodou. Seminář povede fyzioterapeutka Vendula Johanes. Více info o metodě a lektorce www.vendulajohanes.cz

Toužíte po miminku a nedaří se vám otěhotnět?
Trápí vás bolestivý nebo nepravidelný cyklus (MS)?

Vaše potíže mohou souviset se zvýšeným napětím svalů pánevního dna. Metoda Ludmily Mojžíšové ovlivňuje správné postavení orgánů v malé pánvi, jejich inervaci a cévní zásobení a tím jejich správné fungování. Pozitivně ovlivňuje bolestivou nebo nepravidelnou menstruaci, neplodnost, ovulační bolesti, retroverzi dělohy, endometriozu, inkontinenci, bolestivou kostrč, bolesti v zádech, obstipaci, optimalizuje svaly pánevního dna, je vhodná při opakovaných potratech i jako podpůrná léčba při IUI/IVF.

Při skupinovém semináři zjistíte, že existuje více cest k otěhotnění bez reprodukční medicíny a bez hormonů, o kterých vám gynekolog pravděpodobně neřekl. Zjistíte, že sama můžete víc než si možná myslíte, motivuje vás to zamyslet se a vzít budoucnost svého těhotenství do vlastních rukou. Získáte mnoho nových informací, podpory, motivace, nové síly pro vaši cestu za miminkem.

Náplň semináře:
- řekneme si kdo byla paní Mojžíšová,
- představíme si její úžasnou metodu,
- teoreticky a hlavně prakticky si projdeme cvičební sestavu ,
- uděláme si čas na oběd (není součástí ceny semináře),
- po obědě zase cvičení,
- na závěr bude prostor na vaše dotazy, doporučení, zkušenosti, ...

TERMÍN: 6. 4. 2024 v Yoga Shala Plzeň

CENA: 2200,- Kč

Přihlásit se můžete na emailu: vendula.johanes@email.cz

Těším se na milá setkání s Vámi!

 Ing. Vendula Johanes, certifikovaná fyzioterapeutka