Jógový víkend v Mračově (Blatná)


TERMÍN: 12. - 14. 4. 2024 

Přijměte pozvání na víkendový pobyt s jógou na kouzelném místě v Jižních Čechách, nedaleko Blatné, hodinku od Plzně. Farma Mračov je místo s duší. Místo, kde nic není a přitom tam najdete vše. Luxus uprostřed ničeho. Pojeďte si užít samotu, klid, jógovou praxi a skvělé domácí jídlo na místo, které si zamilujete - tak jako já.

Pobyty v Mračově jsou opravdu komorní - bývá nás celkem maximálně 10. To zajistí přátelskou, téměř rodinnou atmosféru bez tvorby skupinek, jak to často na podobných akcích bývá. Pokud nemáte s kým jet, nemusíte se bát, že si budete připadat sami. Většinu času trávíme společně - na druhou stranu je ale vždy možnost najít si ústraní, pokud to zrovna budete potřebovat. 

K dispozici máme mít luxusní, 184 m2 velký apartmán se dvěma dvoulůžkovými pokoji a podkrovím pro 3-4 osoby. V apartmánu jsou 3 krásné, prostorné koupelny, plně vybavená kuchyň a v přízemí velká světlá hala, ve které budeme cvičit, jíst a společně trávit čas. 

Přibližný program: 

V pátek odpoledne příjezd, ca. v 18:30 cvičení, pak večeře a volný večer.

Sobota ráno začínáme jógou - podle dohody účastníků ca. v 8:00, po cvičení pozdní a vydatná snídaně. Poté volno. Odpoledne opět lekce jógy, večeře a volná zábava.

Neděle ráno jóga, snídaně, odjezd (většinou kolem 12 hodiny).

Snažím se, aby bylo na víkendu od všeho trochu. Takže některé lekce jógy jsou dynamické a více silové, některé naopak protahující a uvolňující. Budeme provádět pránájámu (práci s dechem), relaxovat, možná bude zařazena meditace. Vše je dobrovolné a pokud se něčeho nebudete chtít účastnit, je to v pořádku. 

Volný čas můžeme využít k procházkám po okolí - je to vážně oáza klidu. Nebo vyrazit třeba do Blatné, Strakonic nebo Písku.  Využít můžeme i finskou saunu, která se nachází přímo vedle apartmánu. V hale apartmánu je kulečník. A když bude zájem, můžeme vymyslet nějaký společný program - na jednom z minulých víkendů jsme třeba pekly kváskový chleba...

 MÍSTO POBYTU: koukněte sami…  www.farmamracov.cz

STRAVA: vydatná domácí strava - budeme mít s sebou kuchařku nebo kuchaře, za jejichž kvalitu ručím. Pozdní snídaně je formou pestrého brunche, odpoledne je vždy připravena polévka nebo něco sladkého ke kávě a hlavním jídlem dne je večeře. Opravdu se nemusíte bát, že budete mít hlad. Pokud máte nějaká dietetická omezení, naši kuchaři si s tím určitě poradí. Kromě rozcvičeného těla budete mít plná břicha a možná si přivezete domů i nějakou inspiraci :-)

CENA: se liší podle toho, jaký typ ubytování si zvolíte. (Prosím při přihlašování uveďte, jaké ubytování preferujete. Budu se snažit vyjít Vám vstříc). Cena zahrnuje ubytování, stravu, využití sauny a program. 

Typy ubytování: 

  • dvoulůžkový pokoj s koupelnou: 4600,- Kč / osobu (1 pokoj = 2 místa) OBSAZENO
  • dvoulůžkový pokoj bez koupelny: 4350,- Kč / osobu (1 pokoj = 2 místa) OBSAZENO
  • futon v podkroví apartmánu : 4000,- Kč / osobu (3-4 místa)   VOLNO


Po přihlášení Vám zašlu potvrzení přihlášky, pak prosím o zaplacení zálohy. Záloha při přihlášení je 50% z ceny. Doplatek na účet před konáním akce nebo v hotovosti na místě. Číslo účtu pro platbu: 670100-2208500521/6210

Přihlášky: zasílejte přes níže uvedený formulář nebo e-mail: info@shalaplzen.cz

Storno podmínky: při zrušení pobytu 30 dní před jeho konáním se vrací celá zaplacená částka. Později činí storno poplatek 50% plné ceny (tedy výše zálohy). Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi. 

V případě, že bude akce zrušena z naší strany - ať již z důvodů Covid, nebo nedostatečné obsazenosti, bude Vám vrácena celá zaplacená částka. 

Pár inspiračních fotek místa:

Z minulých víkendů: