Čeho se dokážete zbavit dnes, neschovávejte na jindy

O minimalismu laskavě a prakticky

Máte pocit, že stále uklízíte, ale vlastně nikdy nemáte uklizeno? Že máte kolem sebe příliš moc věcí? Rádi byste je redukovali, ale nevíte jak? Pokud je toto téma pro Vás aktuální, třeba Vám přijde vhod seminář s Marcelou Janskou, která se minimalismu věnuje už mnoho let... 

KDY: sobota 21. 10. 2023    16:00-18:30

Seminář se bude konat v Shale. Budeme sedět na zemi, na podložkách, dekách a meditačních polštářích. Vzhledem k velikosti prostoru je počet míst omezen!

Minimalismus je fenomén, přístup k životu, o kterém se mluví čím dál tím častěji. Není to ale nic nového. Téma vědomé skromnosti je s námi snad od nepaměti. V józe je přítomno skrz yamu Aparigraha - nehromadění. Dnes se zdá, že by to mohl být jeden z dobrých způsobů, jak se vyrovnat s přehlcením, dluhy či obrovským konzumním tlakem v naší společnosti.

Minimalizovat je výzvou i cestou zároveň. Jsem na ní už 10 let.

  • Které tři principy vám mohou denně v minimalizování pomoci? 
  • Jak si můžete rozfázovat vyklízení prostoru tak, abyste ho dotáhli do konce (a trvalo mi několik let, než jsem na to přišla)? 
  • Proč se nám doma hromadí věci? Co se stane, když začnete minimalizovat v prostoru kolem sebe?

Dostanete praktické tipy, jak dosáhnout stavu, kdy vlastníte méně věcí a kdy tento stav udržíte i do budoucna. A nemusíte jít kvůli tomu do extrému, který pro vás není reálný.

Čeká vás prakticky zaměřený seminář, dostane se na vaše otázky a sdílení zkušeností.

Na seminář si, prosím, přineste z domova 1 věc, kterou máte doma, nemá pro vás žádnou hodnotu, ale ještě jste se jí nezbavili.

O mně: 

Jmenuji se Marcela Janská a jsem průvodkyně laskavým minimalismem. 

Od roku 2015 pomáhám s tříděním a vyklízením nepotřebných věcí. Asistuji osobně, vedu konzultace, přednášky, kurzy a šířím povědomí o minimalismu ve videích i článcích. Laskavý v mém pojetí znamená postupný, nehnaný do extrému a dlouhodobě zvládnutelný. 

Se čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlím v Plzni.

Zajímá Vás víc? Koukněte na můj web...

CENA: 490,- Kč / early bird: 440,- Kč (-10% při přihlášení a platbě do 30. 9. 2023)

Bankovní spojení: 670100-2208500521/6210

Platba do 30.9.2023

Platba po 30. 9. 2023

Akci můžete platit i kredity! Pokud chcete platit kredity, uveďte to v přihlašovacím formuláři. Cena je 490 kreditů.

Storno: 

Při zrušení účasti do 30.9. je vratná celá zaplacená částka. Poté je již platba nevratná. Můžete za sebe poslat náhradníka.