První série do detailů - jak ji učila Nancy Gilgoff

workshop s Petrou Visser

Petra Visser praktikuje tradiční Ashtanga jógu asi 15 let. Získala od Manju Joise autorizaci učit první, druhou a třetí sérii aštanga jógy. Jógu předává s holistickým přístupem. Věnuje se studentům individuálně, stejně tak, jak se sama učila od svých učitelů Nancy Gilgoff a Manju P. Joise.

Tento workshop je věnován učení a přístupu Nancy Gilgoff - historicky první ženě, která učila ashtangu na západě. Petra Visser je její přímou žákyní. Nancy Gilgoff v březnu opustila tento svět. Více o Nancy Gilgof ZDE.

Petra Visser o workshopu říká: 

Dostala jsem nyní mnoho dotazů, jak moc mě ovlivnilo učení Nancy Gilgoff. Budu s vámi sdílet dojmy a příběhy. Na tomto workshopu projdeme první sérii Ashtanga jógy, její principy, zaměříme se na důležité aspekty v této praxi a na dech. Zmíníme, jak kdysi vypadala první série Ashtanga jógy, kde vinyasy byly a kde nebyly a co se se od té doby změnilo. Naučíme se Loving Kidness meditation, kterou Nancy učila a otevřeme bránu k bezpečné pranayamě.

Zde se nebudeme učit první sérii, ale budeme ji ladit. Bude zde prostor pro otázky a odpovědi a sdílení.

O Nancy Gilgoff

Nancy začala cvičit Ashtanga jógu v roce 1973 se Sri K. Pattabhi Joisem v Mysore v Indii. Když se Nancy zeptala Pattabhi Joise, jak by měla učit, řekl jí: "uč tak, jak jsem tě učil já" – radu, kterou si vzala k srdci a řídila po celou dobu jejího učení.

Datum:

Sobota 11. 5. 2024, 9:00-14:00

09:00 - 10:30 - Mysore

11:00 - 14:00 - První série


Cena: 1500 Kč CZK


Je to pro tebe?

  • Znáte První sérii Ashtanga jógy? Aspoň trochu? Potřebujete ji vyladit?
  • Cvičíte většinou sami a hledáte hlubší porozumění této praxi?

Jestliže jste odpověděli alespoň jednou ano, tak tento workshop je pro Vás!

Počet míst je omezen na 10 účastníků, neváhejte proto s přihlášením.

PLATBA: 

Bankovní spojení pro platbu: 670100-2208500521/6210.  

QR kód pro okamžitou platbu: 

DOTAZY PŘED PŘIHLÁŠENÍM?

Chcete se nás před přihlášením na něco zeptat? Napište nám na info@shalaplzen.cz nebo zavolejte: 730805420 (Andrea) nebo 720306622 (Petra).

Těšíme se na Vás!