Ashtangový retreat 

MRAČOV

18. - 21. 5. 2023

"Sometimes, a break from your routine is the very thing you need."

"If you change the way you look at things, the things you look at change"

Retreat znamená "útočiště" nebo také "ústraní", místo a čas, kde máme alespoň na chvíli možnost vystoupit ze zaběhnutých životních schémat a můžeme se plně věnovat sami sobě, studiu, odpočinku, utřídit si myšlenky a často se podívat na věci z jiného úhlu...

Jógový retreat je prostor k rozvoji stávající jógové praxe, budování jógové komunity, získání nových poznatků, sdílení zkušeností... Je to ale také ideální příležitost, jak s jógou začít. Zvláště začátečníci potřebují spoustu informací a modifikací a na běžných lekcích nebývá na obojí dostatek času.

Přijměte naše srdečné pozvání na místo, které je k úniku do ústraní dokonalé. Hledaly jsme ho dlouho. A našly skutečný poklad...

Farma Mračov je doslova "Místo s duší. Místo, kde nic není, ale najdete tam vše". Tento slogan má farma na svých webových stránkách a naprosto tohle místo vystihuje. Najdete tu na jedné straně téměř absolutní samotu a klid, v okolí jen lesy a louky, pasoucí se ovce a koně - a na druhé straně komfort, styl a vše, co potřebujete nebo chcete, abyste se cítili pohodlně a svůj drahocenný volný čas si prostě užili. A to všechno zhruba hodinu cesty od Plzně.

Ubytovaní budeme v komfortních vícelůžkových apartmánech. Každý apartmán je vybavený kuchyní, společenskou místností a jednou či více koupelnami. Apartmány jsou v přízemí, takže stačí otevřít dveře a... ocitnete se na zahradě. Zahrada je obrovská, se spoustou zákoutí a velkým zahradním jezírkem. Využít můžeme i finskou saunu a vířivku.

Farma se nachází v obci Kadov na Blatensku. Blatensko je známé malebnou přírodou i řadou památek (zámek Blatná je cca. 10 km). V okolí je celá řada historických staveb, turistických stezek i cyklotras. Ve volném čase se tak nudit určitě nebudete.

PROGRAM: Čeká nás intenzivní i jemná fyzická praxe, pránájáma (dechové techniky), krije (očistné techniky), něco z jógové filozofie, meditace a hluboká vedená relaxace. Program bude přizpůsobený jak pro začátečníky, tak pro ty, co již ashtangu praktikují. Ráno vždy začneme ásánovou praxí. V dopoledním programu bude zařazena jógová filozofie. Odpoledne se budeme věnovat podrobněji technikám pozic a doplňkovým cvičením a technikám, které Vám ve Vaší ashtangové praxi pomohou. A večery zasvětíme pránájámě, meditaci a sdílení. Během dne bude prostor pro individuální konzultace.

Podrobný program upřesníme a upravíme podle složení skupiny. Počítejte však s tím, že jóga v jakékoli svojí formě Vás bude provázet celým dnem po celou dobu pobytu..

STRAVA: Bude skvělá a domácká - i jogíni rádi dobře jedí. Budeme s sebou mít vlastního kuchaře/kuchařku, který/á se bude o starat o pohodu našich žaludků. Strava bude sattvická - to znamená výživná, ale nezatěžující. V ceně víkendu jsou dvě jídla denně - brunch po ranní praxi a večeře.

CENA: 6 200,- Kč. Záloha při přihlášení: 50 %.  Doplatek týden před konáním akce. 

Cena zahrnuje ubytování, jógový program, využití sauny a polopenzi. Nezahrnuje dopravu. V rámci úspor financí a úctě k přírodě se můžeme určitě domluvit na spolujízdách.

Těšíme se na Vás a na společně strávené dny naplněné jógou!

Andrea a Petra

Místo máte rezervované po zaplacení zálohy. Přihlášení nejpozději do 25.4.2023!!! Maximální počet účastníků: 12

Storno podmínky: při zrušení pobytu 30 dní před jeho konáním se vrací celá zaplacená částka. Později činí storno poplatek 50 % plné ceny (tedy výše zálohy). Svoje místo však můžete přenechat náhradníkovi.

V případě, že bude akce zrušena z naší strany - ať již z důvodů Covid, nebo nedostatečné obsazenosti, bude Vám vrácena celá zaplacená částka. 

Pár inspiračních fotek: