Novoroční jin jóga & kakaová ceremonie

Horké kakao je jako objetí zevnitř...

Rituály nás provázejí celou dobu existence lidstva. Mohou mít různou podobu, liší se podle kultur - většinou jsou však spojeny s významnými událostmi v životě. Mohou nám pomoci projít zásadními životními změnami, rozloučit se s minulým, přivítat nové. Cílem a smyslem rituálů je propojit nás s tím, co nás přesahuje a spojit nás s námi samotnými nebo s ostatními lidmi...

Neděle 7. 1. 2024

17:00-19:30

Pojďte společně zahájit nový rok praxí jin jógy a kakaovou ceremonií, během níž se naladíme sami na sebe a stanovíme si záměr který nás bude provázet rokem 2024. Loňská akce byla velmi povedená, udělejme si z ní novoroční rituál!

Na rozdíl od loňského roku zahájíme naše setkání meditací a jemnou jin jógou, zaměřenou na otevírání srdce. Zklidníme se po možná bouřlivém konci roku, protáhneme a zrelaxujeme svoje těla, uvolníme napětí.

Po lekci jin jógy si dopřejeme ritální kakao. Duch kakaa nám pomůže spojit se sami se sebou, odbourat negativní emoce a projasnit mysl. Kakao díky obsaženým látkám vyplavuje hormony štěstí a zvyšuje naši kreativitu. Otevírá srdce a vede nás hlouběji do nitra. Tím nám pomůže propojit se s naším záměrem. Tím být cokoliv, co je pro nás v životě aktuální, čeho chceme dosáhnout. Náš záměr je bod, do něhož soustředíme svoji pozornost - a tedy i energii. A kde je energie, tam je síla. 

Pokud chcete, vezměte si s sebou svůj oblíbený hrneček. 

Těšíme se na Vás! 

Andrea (jin jóga) a Karolína (kakao a šamanské bubny)

Cena akce: 450 Kč / 500 kreditů

Účet pro platbu: 670100-2208500521/6210. Pokud chcete akci platit kredity, uveďte to do přihlašovacího formuláře. 

Zrušení účasti: 14 dní před konáním akce vratná celá částka. Poté je zaplacená částka nevratná, můžete však za sebe poslat náhradníka.