Shala

je sanskrtský výraz pro "dům" či "domov". V jógovém kontextu se tak označuje místo pro výuku a praxi jógy, příjemné a domácké prostředí pro setkávání a společné sdílení podobně smýšlejících lidí.

Jsme malá jógová shala v Plzni - Doudlevcích. Vytvořená s láskou k józe pro všechny, kteří chtějí jógu praktikovat na místě pro jógu určeném. Pro oddané praktikanty jógy i pro ty, co by s jógou rádi začali. Místo s příjemnou energií, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

Shala je kompletně vybavená základními pomůckami (podložky, deky, bločky, bolstery). Nic si tedy nosit nemusíte, pokud nechcete cvičit na vlastní podložce. Z hygienických důvodů však doporučujeme pořídit si alespoň cestovní podložku nebo ručník, který si položíte přes erární podložku (pravidelní praktikanti, kteří dochází na lekce min. 2x týdně, si mohou svou podložku nechat na určeném místě v Shale). Po praxi máte možnost se osprchovat, uvařit si kávu nebo čaj v kuchyňce. Knihy v knihovně jsou pro pravidelné návštěvníky Shaly k zapůjčení (vypůjčenou knihu zapište do tabulky).

V sále je vyhřívaná podlaha a velké francouzské okno. V zimě Vám tak při relaxaci bude příjemné teplo a v létě při otevřevřeném okně máte pocit, jako byste cvičili venku.

Náš tým

Tak jako vy, i my jsme každá jiná. Náš způsob výuky je jiný. Ale všechny jsme propadly józe a snažíme se Vám ji předat nejlépe jak dovedeme.

Andrea Brabcová

ashtanga / vinjása / jin jóga

Petra Kastnerová

ashtanga / vinjása / jin jóga

Lenka Vaňačová

vinjása jóga

Marta Hajdu

hatha jóga, jóga pro těhotné

Jana Týmlová

Iyengar jóga

Kde nás najdete

Adresa Shaly: Zborovská 52/38, Plzeň.

Parkování v okolních ulicích nebo u Škoda sport parku. Zastávka autobusu č. 30 (Mlýnské nábřeží) je hned vedle Shaly. Dostanete se k nám i trolejbusem č. 10 a 13 (Vodárna), 14 (Révová) nebo autobusy 22 a 29 (Vodárna)