O Shale

Shala je sanskrtské slovo označující "dům" či "domov". V jógovém kontextu označuje místo pro výuku a praxi jógy, příjemné a domácké prostředí pro setkávání a společné sdílení podobně smýšlejících lidí. Do jógové shaly by tedy mělo být vstupováno pokojně a s úctou a při praxi v shale by měl být zachován pocit pokory. 

Během pandemického ticha v Plzni jedno takové místo vzniklo. Vytvořené s láskou pro všechny, kteří chtějí jógu praktikovat na místě pro jógu určeném. Pro oddané praktikanty jógy i pro ty, co by s jógou rádi začali. Místo s příjemnou energií, kde se budete cítit dobře a kam se budete rádi vracet.

Shala je kompletně vybavená základními pomůckami (podložky, deky, bločky, bolstery). Nic si tedy nosit nemusíte, pokud nechcete cvičit na vlastní podložce, z hygienických důvodů však doporučujeme pořídit si alespoň cestovní podložku nebo ručník, který si položíte přes erární podložku (pravidelní praktikanti na ranních lekcích si mohou svou podložku nechat na určeném místě v Shale). Po praxi máte možnost se osprchovat, uvařit si kávu nebo čaj v kuchyňce. Knihy v knihovně jsou pro pravidelné návštěvníky Shaly k zapůjčení.

V sále je vyhřívaná podlaha a velké francouzské okno. V zimě Vám tak při relaxaci bude příjemné teplo a v létě při otevřevřeném okně máte pocit, jako byste cvičili venku.


Kde nás najdete

Adresa: Zborovská 52/38, Plzeň-Doudlevce

Jedete-li autem: parkovat můžete v okolních ulicích nebo na parkovišti u Škoda sport parku.

MHD: hned vedle Shaly je zastávka autobusu č. 30 - Mlýnské nábřeží. Dostanete se k nám i trolejbusem č. 10 a 13 (Vodárna), 14 (Révová) nebo autobusy 22 a 29 (Vodárna).