Rev. Bill McDonald

Mystik. Duchovní učitel Kriya Yogy linie Paramahansa Yoganandy. Spisovatel a oceňovaný básník. Inspirativní a motivační řečník s mezinárodní působností. Válečný veterán z Vietnamu, jež 3krát prožil klinickou smrt. Duchovní léčitel.

sobota 27. 4. 2024 

13:00-17:00

Téma workshopu:

Sebeléčení ducha, mysli a těla skrze lásku k sobě. Kombinace jógové a hawaiské techniky. Duchovní praxe a spolupráce s Bohem v příbězích z reálného života. 

Dozvíte se univerzální principy sebeléčení a vlivu na fyzickou bolest skrze sílu sebepřijetí. Bill přednáší spíše formou vyprávění svých reálně prožitých zkušeností a příběhů ze života. Každý z účastníků projde Billovi pod rukama při demonstraci techniky. Bill je velmi flexibilní a otevřený přizpůsobit se většinovému zaměření publika. Nikoho o ničem nepřesvědčuje, ani neobrací na jinou víru. Jediným poselstvím je důležitost lásky k sobě a spoléhání se na vlastní vnitřní zdroj, abychom byli tou nejlepší verzí sebe sama. 

AKCE BUDE TLUMOČENÁ DO ČEŠTINY! 

S sebou:  pohodlné oblečení a psací potřeby, pokud si chcete dělat poznámky.

Vstupné: Dobrovolné. Bill cestuje po USA i světě, pracuje a žije na bázi dobrovolných darů. Kdo chce přispět na jeho misi, je vítán tak učinit dle svého uvážení. Platba je možná pomocí QR kódu před nebo po workshopu. Je též možné zanechat částku v hotovosti na konci workshopu do boxu na příspěvky.

Počet míst je omezen na 25. Pokud máte zájem se zúčastnit, rezervujte si svoje místo na info@shalaplzen.cz nebo přes rezervační tlačítko. 

Více o Billu McDonaldovi:

Rev. Bill McDonald  je americký mystik a léčitel, který je na duchovní cestě již více než sedm desetiletí. 

Celý život hledá světce, mudrce, guru, studuje paranormální jevy, sebeobjevování a seberealizaci. Nyní je na tříleté cestě kolem světa, která začala v lednu 2023 v Kalifornii a zavedla ho už do Indie, Salt Lake City, New Yorku, Jižní Karolíny a mnoha měst v USA. V následujících měsících bude pokračovat ve svých workshopech ve Wisconsinu, Novém Mexiku, Arizoně, Německu, České republice, Anglii, Walesu, Skotsku, Irsku, Kanadě a na Dálném východě (Japonsko, Austrálie, Singapur, Hong Kong). Jeho posláním je sdílet svou LÁSKU tím, že učí a podporuje sílu sebelásky a sebeléčení.

Napsal mnoho knih o svých zkušenostech s duchovní transformací a třech zážitcích blízkých smrti, včetně nadpřirozených událostí během jeho nasazení ve vietnamské válce. Jeho autobiografie "Bojovník – duchovní odysea" nás zavádí na hledání lásky, porozumění, odpuštění a osvícení, které Bill začal v raném dětství. Jeho navazující kniha "Alchemy of a Warrior's Heart" pokračuje v této mystické cestě – včetně jeho prvních čtyř cest do Indie, kde měl ještě hlubší zkušenosti se svatými muži, zázraky a osobním vztahem k božství.

Pracoval na desítce filmů a dokumentů a byl hlavním řečníkem na konferenci International Association of Near-Death Studies (IANDS) v roce 2019. Za posledních 20 let se objevil ve více než 2000 televizních a rozhlasových pořadů ve Spojených státech. Byl vyzpovídán ve stovkách podcastů.

Učí sebeléčení každého, kdo bude naslouchat s otevřeným srdcem a myslí. Workshopy jsou součástí Billova poslání. Proto jsou zdarma a otevřené všem zájemcům. Bill dokončí své tříleté turné, když v březnu 2026 oslaví 80 let. Poté bude pokračovat ve výcviku ostatních, aby dělali to, co dělal celý život on, aby nakonec zaujali jeho místo.Vše je o sdělení a ne o nositeli!

Bill je oceňovaný básník, autor, inspirativní a motivační řečník, filmový poradce, umělec, veterán vietnamské války (Distinguished Flying Cross, Bronze Star, Purple Heart, 14 Air Medals atd.), a co je nejdůležitější , mystik, učitel energie a léčení.

Odkazy:

"Everyone needs to walk the highway of life independently, with their cheerleaders at roadside."
 "
Každý musí kráčet po dálnici života nezávisle, se svými roztleskávači podél ní."

Bill McDonald: Warrior. A Spiritual Odyssey